ŁADOWARKI SAMOCHODOWE

Korzyści rozwiązań OZE

DLACZEGO WARTO?

OSZCZĘDNOŚCI

Ładowarki samochodowe umożliwiają oszczędności poprzez tanie ładowanie pojazdów elektrycznych.

NIEZALEŻNOŚĆ

Ładowarki wzmacniają niezależność pojazdów elektrycznych, umożliwiając łatwe i dostępne ładowanie.

EKOLOGIA

Ładowarki wspierają ekologię poprzez umożliwianie ładowania pojazdów elektrycznych i ograniczanie emisji spalin.

INWESTYCJA

Inwestycje w ładowarki samochodowe napędzają rozwój pojazdów elektrycznych, tworząc infrastrukturę sprzyjającą ekologii

ŁADOWARKI SAMOCHODOWE

Ładowarki samochodowe są niezbędnym elementem infrastruktury dla pojazdów elektrycznych. Dzięki nim kierowcy mają dostęp do punktów ładowania, co wspiera rozwój motoryzacji elektrycznej. Wdrażanie coraz bardziej zaawansowanych i efektywnych ładowarek zwiększa wygodę użytkowników oraz sprzyja ekologicznym rozwiązaniom w transporcie. Ładowarki samochodowe stanowią kluczowy element budowy infrastruktury elektromobilności

 
 
 

Teltonika jest globalnym dostawcą sprzętu wykorzystywanego w aplikacjach przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) z siedzibą na Litwie w Europie, z biurami na czterech kontynentach. W ciągu ponad dwóch dekad badań i rozwoju, rozwoju i produkcji IoT i M2M przemysłowych urządzeń networking firma stworzyła kompleksową ofertę produktów dla najbardziej wymagających aplikacji Przemysłu 4.0.

Teltonika szczególną wagę przywiązuje do kontroli wszystkich etapów cyklu życia swoich produktów, zapewniając szybką i elastyczną reakcję na potrzeby Klientów i zmiany rynkowe, oferując jednocześnie bezawaryjne urządzenia, łatwe w użyciu i zapewniające bezpieczeństwo.

NASZ PROCES

Jak działamy?

KONSULTACJA

Na podstawie danych zebranych przez naszego doradcę przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

KROK 1
FINANSOWANIE

Pomagamy w uzyskaniu finansowania dla Twojej inwestycji. Współpracujemy z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu oferujemy korzystne warunki kredytowe.

KROK 2
PROJEKT

Nasz dział techniczny w oparciu o szczegółowe informacje przygotuje projekt, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i Twoich potrzeb.

KROK 4
MONTAŻ

Gwarantujemy profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych instalatorów posiadających niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

KROK 3
DOFINANSOWANIE

Przygotujemy i złożymy w Twoim imieniu wniosek w celu uzyskania dotacji. Zajmiemy się dla Ciebie wszystkimi formalnościami, tak abyś nie musiał się o nic martwić!

KROK 3

GALERIA

Marika Olesiak
Marika Olesiak
2023-05-24
Serdecznie polecam tą jakże profesjonalną firmę. Informacje uzyskane od Państwa są bardzo pomocne! Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję!
Mariusz Gralewski
Mariusz Gralewski
2023-02-03
Dziękuję za ogarnięcie paneli w Hiszpanii o wzorowe dobranie parametrów. Mocno polecam!
Marcin Jakub
Marcin Jakub
2023-01-11
Szybki, sprawny montaż fotowoltaiki. Minął prawie rok i wszystko działa jak powinno.
Robert Centek
Robert Centek
2023-01-09
Pełen profesjonalizm!!! Długo zastanawiałem się komu powierzyć montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Paweł przekonał mnie, aby zaufać Green Solar w jednym jak i w drugim przypadku. I nie żałuję. Fotowoltaika zamontowana w jeden dzień, pompa ciepła w dwa dni. Szybko, profesjonalnie, komponenty z najwyższej półki. Panowie jeszcze po sobie posprzątali. No i cena. Za usługę na takim poziomie, w takim tempie i na na takich podzespołach konkurencja nawet się nie zbliżyła. Polecam wszystkim niezdecydowanym GREEN SOLAR.
Artur Wyzner
Artur Wyzner
2022-09-12
Rzetelny kontakt i dbanie o klienta. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Green Solar. Polecam zarówno usługę montażu Fotowoltaiki jak i pompy ciepła. Najwyższa jakość usługi klienta i profesjonalny montaż urządzeń.
Kuba K.
Kuba K.
2022-04-02
Polecam Green Solar. Panowie montowali mi instalację 8,8 KWp, z falownikiem Huawei i optymalizatorami (panele z dwóch stron: wschód i południe). Wszystko poszło szybko i sprawnie, a dach nie należy do najprostszych. Panowie zaprojektowali i wycisnęli maksa z możliwości, jakie są u mnie. Panele zamontowane schludnie, symetrycznie, żadnych wystających kabli czy uchwytów. W garażu falownik estetycznie na ścianie zainstalowany. Panowie (chyba 5 czy 6 monterów swietnie zorganizowanych) skonczyli ok.15:00. Garaż posprzątany, chociaż przy wierceniu można było uzyć odkurzacza-ale to drobiazg. Teraz pozostaje mi tylko przerobić instalacje grzewczą na hybrydową - piec gazowy i dołożony drugi elektryczny, by skonsumować całą nadwyżkę wyprodukowanej energii, na pochybel Putinowi - jego gaz będzie ostatecznoscią przy wyjątkowych mrozach… 😉 z czystym sumieniem polecam Green Solar
Piotr Majewski
Piotr Majewski
2021-11-22
Jestem zadowolony z usługi montażu instalacji fotowoltaicznej oraz załatwienia wszelkich formalności. Od pierwszego kontaktu do montażu instalacji minęło niecałe dwa tygodnie. Instalacja 9,9 kWp, montaż jednego dnia. Polecam.
Justyna Majewska
Justyna Majewska
2021-11-21
Cała realizacja począwszy od oferty poprzez dobór paneli i montaż przebiegła zgodnie z planem. W dniu realizacji montażyści zjawili się punktualnie i po przekazaniu mi informacji dotyczących ustawienia paneli i falownika od razu przystąpili do pracy. Instalację 9,9 kWp wykonali w ciągu jednego dnia, na koniec pracy pozostawili po sobie porządek za co dodatkowy plus. Polecam.
Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed