KONTAKT

NAPISZ DO NAS

Masz do nas jakieś pytania? Wypełnij formularz poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin!

Telefon

+48 533 333 192

E-mail

biuro@greensolar.com.pl

KRS i NIP

KRS 0000831526 NIP 7010973972

Adres

Grójecka 43/1a, 02-031 Warszawa

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Inwestycja w system fotowoltaiczny przynosi wiele korzyści. Oszczędzasz na rachunkach za prąd, redukujesz emisję CO2, a także zyskujesz niezależność energetyczną. Dodatkowo, wiele krajów oferuje wsparcie finansowe i ulgi podatkowe dla inwestorów.

Tak, instalacja paneli fotowoltaicznych zazwyczaj wymaga uzyskania odpowiednich zezwoleń budowlanych i pozwolenia od lokalnych władz. Nasza firma wspomoże Cię w tym procesie, dostarczając niezbędne dokumenty i informacje

Regularne czyszczenie i monitorowanie systemu są kluczowe dla utrzymania efektywności. Zalecamy planowanie przeglądów technicznych przynajmniej raz w roku, aby zapewnić optymalną wydajność.

Tak, udzielamy 25 lat gwarancji na nasze produkty i usługi, co świadczy o naszym zaufaniu do ich jakości i niezawodności.

Pompa ciepła wykorzystuje zasób ciepła z jednego miejsca do ogrzewania lub chłodzenia innego. Nasze pompy ciepła są stosowane głównie do efektywnego ogrzewania domów, firm i instytucji.

Nasza firma działa na rynku fotowoltaicznym od 2019 roku, posiadając 5 lat doświadczenia.

Marika Olesiak
Marika Olesiak
2023-05-24
Serdecznie polecam tą jakże profesjonalną firmę. Informacje uzyskane od Państwa są bardzo pomocne! Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję!
Mariusz Gralewski
Mariusz Gralewski
2023-02-03
Dziękuję za ogarnięcie paneli w Hiszpanii o wzorowe dobranie parametrów. Mocno polecam!
Marcin Jakub
Marcin Jakub
2023-01-11
Szybki, sprawny montaż fotowoltaiki. Minął prawie rok i wszystko działa jak powinno.
Robert Centek
Robert Centek
2023-01-09
Pełen profesjonalizm!!! Długo zastanawiałem się komu powierzyć montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Paweł przekonał mnie, aby zaufać Green Solar w jednym jak i w drugim przypadku. I nie żałuję. Fotowoltaika zamontowana w jeden dzień, pompa ciepła w dwa dni. Szybko, profesjonalnie, komponenty z najwyższej półki. Panowie jeszcze po sobie posprzątali. No i cena. Za usługę na takim poziomie, w takim tempie i na na takich podzespołach konkurencja nawet się nie zbliżyła. Polecam wszystkim niezdecydowanym GREEN SOLAR.
Artur Wyzner
Artur Wyzner
2022-09-12
Rzetelny kontakt i dbanie o klienta. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Green Solar. Polecam zarówno usługę montażu Fotowoltaiki jak i pompy ciepła. Najwyższa jakość usługi klienta i profesjonalny montaż urządzeń.
Kuba K.
Kuba K.
2022-04-02
Polecam Green Solar. Panowie montowali mi instalację 8,8 KWp, z falownikiem Huawei i optymalizatorami (panele z dwóch stron: wschód i południe). Wszystko poszło szybko i sprawnie, a dach nie należy do najprostszych. Panowie zaprojektowali i wycisnęli maksa z możliwości, jakie są u mnie. Panele zamontowane schludnie, symetrycznie, żadnych wystających kabli czy uchwytów. W garażu falownik estetycznie na ścianie zainstalowany. Panowie (chyba 5 czy 6 monterów swietnie zorganizowanych) skonczyli ok.15:00. Garaż posprzątany, chociaż przy wierceniu można było uzyć odkurzacza-ale to drobiazg. Teraz pozostaje mi tylko przerobić instalacje grzewczą na hybrydową - piec gazowy i dołożony drugi elektryczny, by skonsumować całą nadwyżkę wyprodukowanej energii, na pochybel Putinowi - jego gaz będzie ostatecznoscią przy wyjątkowych mrozach… 😉 z czystym sumieniem polecam Green Solar
Piotr Majewski
Piotr Majewski
2021-11-22
Jestem zadowolony z usługi montażu instalacji fotowoltaicznej oraz załatwienia wszelkich formalności. Od pierwszego kontaktu do montażu instalacji minęło niecałe dwa tygodnie. Instalacja 9,9 kWp, montaż jednego dnia. Polecam.
Justyna Majewska
Justyna Majewska
2021-11-21
Cała realizacja począwszy od oferty poprzez dobór paneli i montaż przebiegła zgodnie z planem. W dniu realizacji montażyści zjawili się punktualnie i po przekazaniu mi informacji dotyczących ustawienia paneli i falownika od razu przystąpili do pracy. Instalację 9,9 kWp wykonali w ciągu jednego dnia, na koniec pracy pozostawili po sobie porządek za co dodatkowy plus. Polecam.
Gwarancja jakości

Nasza firma oferuje 25 lat gwarancji na efektywność paneli

Zrównoważony Rozwój

Firma zdecydowanie troszczy się o środowisko i ekologię

Doświadczony zespół

Nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed